پویش پارت آدرین واردکننده تسمه های صنعتی و ماشینی و تولید کننده وایر شمع در ایران

021-33977093 | 021-36616948

info@mashin-part.com

بلوک 5 غربی (پاساژ امیر) طبقه همکف،پلاک 207

تهران، خیابان سعدی جدید

برندهای ما

تسمه BLACK V-BELT

تسمه های بلک بلت را در طول وعرض مختلف میباشد و به طور مثال A,B ,C و با کیفیتی فوق العاده به فروشندگان عرضه مینماید.این تسمه ها که از بهترین مواد تهیه شده در انتفال قدرت قوی ودر برابر چربی حل نمیشود در سرما و گرما حالت خود را حفظ میکنند.
تسمه های موجود در بازار ایران به صورت تسمه های Vشکل روکشدار (ساده) و تسمه V شکل دنده ای در بازار عرضه میشوند.

تسمه دانگیل سوپر استار DONGIL SUPER STAR

شرکت دانگیل رابربلت

درسال۱۹۴۵  میلادی بانام شرکت صنایع شیمیایی دانگیل تاسیس شدودرسال  ۱۹۶۶ میلادی به نام تسمه لاستیکی دانگیل تغییرنام پیداکرد.   

کمپانی دانگیل رابربلت شهرت خوبی درکسب اعتمادواطمینان ودرنهایت کیفیت کالارابه دست آورد و درسال۲۰۰۲میلادی به عنوان یک برندنمونه درساخت وتولید تسمه صنعتی معرفی شد.

 

حال آنکه پس از گذشت حدود۶۰ سال درزمینه صنعتی، ماشینی و کشاورزی متنوع شده است و برند این کارخانه رابا نام جدید( دی ار بی ) مخفف تسمه لاستیکی دانگیل معرفی شده است  و به عنوان یک برند درتولید و ساخت وسیع  تسمه های صنعتی- ماشینی –کشاورزی فعالیت دارد.

 

رشد تجاری و معروف شدن کمپانی دانگیل رابربلت بازتابی جهانی داشت و بازتاب دیگرآن ارایه ی راه کارها و دستورالعمل های آتی شرکت رانشان می دهد.کمپانی دانگیل رابربلت با به روز کردن تنوع و کیفیت محصولات  هدف آینده خود را جهت دار  و براساس یک قالب منظم و استوار قرار داده که مبنی برطراحی وساختارموثرو پویا و ایمن از نظرکیفیت وسود دهی قرار داده است.

 

کمپانی دانگیل رابربلت بدلیل تستینگ های کارایی از طریق شبیه سازی سه بعدی و همچنین تست محدوده اندازه گیری بر روی مواد لاستیکی اولیه  افتخار می کند  که محصولاتی سبک و قوی از مواد لاستیکی با کیفیت و مواد خام با ویژگیهای کاربردی  تولید می کند.

تسمه MEGATEC​

پروسه تولید تسمه شیاری برند مگاتک دو نوع کلی مولدینگ یا قالبی Molding و گرایندینگ یا سایشی Grinding می باشد. در مدل Molding شیارها در طول پروسه پخت در کوره شکل می گیرند و پس از خروج از کوره برش می خورند. ولی در مدل گرایندینگ پس از برش شیارها توسط دستگاه سایش مخصوص روی تسمه ها ایجاد می گردد.تسمه های دندانه ای برند مگاتک از ترکیبات رابری تولید می شوند. از جمله خواص آنها می توان به مقاومت در برابر روغن و گرما، خواص آنتی استاتیک و عملکرد خوب در دما های متفاوت از ۳۰-تا ۷۰+ سانتیگراد اشاره کرد.

تسمه آرجپ پلاس RJAP PLUS

تسمه های برند آرجپ پلاس با بکار گیری متریال های ضد سایش، دنده های قالبی، مفتول ها و سیم های درونی با تنسایل بسیار بالا و فابریک های مقاوم در برابر لغزش محصولی بسیار کاربردی و مناسب برای موتورهای احتراق بوده که مقاومت بسیار مناسبی نیز در برابر حرارت موتور و روغن دارد. این محصولات با قیمت مناسب تر و بصورت اقتصادی تر و با ایجاد صدای کمتری تولید شده اند. ترکیبات بکار رفته در تولید تسمه تسمه های برند آرجپکو سبب افزایش مقاومت در برابر تغییر طول آن شده به افزایش راندمان کاری موتور کمک می کند.

تسمه فورتکس FORTEX​

ماشین پارت تسمه های فورتکس را در طول وعرض مختلف وارد کرده به طور مثال A,B ,C و با کیفیتی فوق العاده به فروشندگان عرضه مینماید.

برای تشخیص اصل بودن و با کیفیت بودن این محصول کافی است به تاریخ تولید، تاریخ انقضا، شماره استاندارد ایران و سازنده کشور روی تسمه های ما دقت کنید در حالی که تسمه های کپی این مشخصات را ندارد.

این تسمه ها که از بهترین مواد تهیه شده در انتفال قدرت قوی ودر برابر چربی حل نمیشود در سرما و گرما حالت خود را حفظ میکنند.

تسمه یک حلقه از مواد انعطاف پذیر است که برای اتصال مکانیکی دو یا چند شفت دوار مورد استفاده قرار میگیرد .

تسمه ممکن است به عنوان یک منبع حرکت برای تایید انتقال قدرت و یا دنبال کردن حرکت نسبی استفاده شود و همچنین روی حلقه های پولی قرار میگیرد . در یک سیستم دارای دو پولی (قرقره) تسمه هم میتواند پولی ها را در یک مسیر مشخص حرکت دهد و هم می تواند طوری حرکت کند که جهت شفت خلاف جهت آن باشد.