پویش پارت آدرین واردکننده تسمه های صنعتی و ماشینی و تولید کننده وایر شمع در ایران

021-33977093 | 021-36616948

info@mashin-part.com

بلوک 5 غربی (پاساژ امیر) طبقه همکف،پلاک 207

تهران، خیابان سعدی جدید

تسمه دانگیل سوپر استار DONGIL SUPER STAR

این محصول ساخت کشور کره جنوبی بوده و سازمان استاندارد ایران ، شرکت بیمه ایران ، اتحادیه فروشندگان قطعات یدکی اتومبیل و ماشین آلات تهران ، اصالت و کیفیت بالای تسمه های دانگیل را بر اساس استانداردهای جهانی به تایید خود رسانده اند. این تسمه ها مناسب برای شرایط گوناگون آب و هوایی ایران(سرد ، گرم ، خشک ، مرطوب)

شرکت دانگیل رابربلت

درسال۱۹۴۵  میلادی بانام شرکت صنایع شیمیایی دانگیل تاسیس شدودرسال  1966 میلادی به نام تسمه لاستیکی دانگیل تغییرنام پیداکرد.   

کمپانی دانگیل رابربلت شهرت خوبی درکسب اعتمادواطمینان ودرنهایت کیفیت کالارابه دست آورد و درسال۲۰۰۲میلادی به عنوان یک برندنمونه درساخت وتولید تسمه صنعتی معرفی شد.

حال آنکه پس از گذشت حدود۶۰ سال درزمینه صنعتی، ماشینی و کشاورزی متنوع شده است و برند این کارخانه رابا نام جدید( دی ار بی ) مخفف تسمه لاستیکی دانگیل معرفی شده است  و به عنوان یک برند درتولید و ساخت وسیع  تسمه های صنعتی- ماشینی –کشاورزی فعالیت دارد.

رشد تجاری و معروف شدن کمپانی دانگیل رابربلت بازتابی جهانی داشت و بازتاب دیگرآن ارایه ی راه کارها و دستورالعمل های آتی شرکت رانشان می دهد.کمپانی دانگیل رابربلت با به روز کردن تنوع و کیفیت محصولات  هدف آینده خود را جهت دار  و براساس یک قالب منظم و استوار قرار داده که مبنی برطراحی وساختارموثرو پویا و ایمن از نظرکیفیت وسود دهی قرار داده است.

کمپانی دانگیل رابربلت بدلیل تستینگ های کارایی از طریق شبیه سازی سه بعدی و همچنین تست محدوده اندازه گیری بر روی مواد لاستیکی اولیه  افتخار می کند  که محصولاتی سبک و قوی از مواد لاستیکی با کیفیت و مواد خام با ویژگیهای کاربردی  تولید می کند.

تصاویر تسمه ها

برخی از تصاویر تسمه ها