پویش پارت آدرین واردکننده تسمه های صنعتی و ماشینی و تولید کننده وایر شمع در ایران
بهترین برندهای تسمه خودرو در ماشین پارت بیشتر بشناسیم ؟

بهترین برندهای تسمه خودرو در ماشین پارت بیشتر بشناسیم ؟

تسمه BLACK V-BELT

تسمه های بلک بلت را در طول وعرض مختلف میباشد و به طور مثال A,B ,C و با کیفیتی فوق العاده به فروشندگان عرضه مینماید.این تسمه ها که از بهترین مواد تهیه شده در انتفال قدرت قوی ودر برابر چربی حل نمیشود در سرما و گرما حالت خود را حفظ میکنند.
تسمه های موجود در بازار ایران به صورت تسمه های Vشکل روکشدار (ساده) و تسمه V شکل دنده ای در بازار عرضه میشوند.

تسمه دانگیل سوپر استار DONGIL SUPER STAR

شرکت دانگیل رابربلت

درسال۱۹۴۵  میلادی بانام شرکت صنایع شیمیایی دانگیل تاسیس شدودرسال  ۱۹۶۶ میلادی به نام تسمه لاستیکی دانگیل تغییرنام پیداکرد.   

کمپانی دانگیل رابربلت شهرت خوبی درکسب اعتمادواطمینان ودرنهایت کیفیت کالارابه دست آورد و درسال۲۰۰۲میلادی به عنوان یک برندنمونه درساخت وتولید تسمه صنعتی معرفی شد.

 

حال آنکه پس از گذشت حدود۶۰ سال درزمینه صنعتی، ماشینی و کشاورزی متنوع شده است و برند این کارخانه رابا نام جدید( دی ار بی ) مخفف تسمه لاستیکی دانگیل معرفی شده است  و به عنوان یک برند درتولید و ساخت وسیع  تسمه های صنعتی- ماشینی –کشاورزی فعالیت دارد.

 

رشد تجاری و معروف شدن کمپانی دانگیل رابربلت بازتابی جهانی داشت و بازتاب دیگرآن ارایه ی راه کارها و دستورالعمل های آتی شرکت رانشان می دهد.کمپانی دانگیل رابربلت با به روز کردن تنوع و کیفیت محصولات  هدف آینده خود را جهت دار  و براساس یک قالب منظم و استوار قرار داده که مبنی برطراحی وساختارموثرو پویا و ایمن از نظرکیفیت وسود دهی قرار داده است.

 

کمپانی دانگیل رابربلت بدلیل تستینگ های کارایی از طریق شبیه سازی سه بعدی و همچنین تست محدوده اندازه گیری بر روی مواد لاستیکی اولیه  افتخار می کند  که محصولاتی سبک و قوی از مواد لاستیکی با کیفیت و مواد خام با ویژگیهای کاربردی  تولید می کند.

تسمه Premium Mega PPA

پروسه تولید تسمه شیاری برند پریمیوم مگا دو نوع کلی مولدینگ یا قالبی Molding و گرایندینگ یا سایشی Grinding می باشد. در مدل Molding شیارها در طول پروسه پخت در کوره شکل می گیرند و پس از خروج از کوره برش می خورند. ولی در مدل گرایندینگ پس از برش شیارها توسط دستگاه سایش مخصوص روی تسمه ها ایجاد می گردد.تسمه های دندانه ای برند مگاتک از ترکیبات رابری تولید می شوند. از جمله خواص آنها می توان به مقاومت در برابر روغن و گرما، خواص آنتی استاتیک و عملکرد خوب در دما های متفاوت از ۳۰-تا ۷۰+ سانتیگراد اشاره کرد.

۳ نظر

  • خیلی بیشتر میتونسید بگید
    خیلی برند های خوب معرفی نکردید مثل تسمه پاورگریپ،تسمه گتس،تسمه سانلی،تسمه اپتی بلت و…
    تو اینایی که نوشتید بنظرم تسمه دانگیل خوبه

    • بسیار ممنونم از نظر شما اما عنوان مقاله ما تسمه های است که مجموعه کار میکند و از دیگر برندها صحبت نداشتیم اما مقاله حتما بروزرسانی خواهد شد و از نظرات مفید شما هم استفاده خواهیم کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.